PopisNáplň práce:
řešení servisních případů u klientů v oblasti datových služeb (Internet), servis a údržba datové sítě.

Požadujeme:
vzdělání v oboru elektro, výpočetní technika apod.; dobrá znalost OS Windows, orientace v internetworkingu; znalost datových sítí; ŘP sk. B.

Nabízíme:
týden dovolené navíc, mobilní telefon, služby Nej.cz, příspěvek na stravování a na sport, jazykový kurz, penzijní připojištění, přátelský kolektiv, pohyblivá pracovní doba.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Mgr. Rudolf Kundel:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: kundel@nej.cz. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNej.cz s.r.o. - pobočka Přerov, Šířava 295/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Nej.cz s.r.o.
  • Nej.cz s.r.o.
  • Kontakt : Rudolf Kundel
  • E-mail : kundel@nej.cz
  • Adresa : Nej.cz s.r.o. - pobočka Přerov, Šířava 295/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

datových

znalost

náplň

pohyblivá

příspěvek

stravování

sport

jazykový

kurz

penzijní