PopisPrvní kontakt se zaměstnavatelem e-mailem: michaela.szajerova@darfon.com
Náplň práce: opravy a testování elektrokol a baterii,vyřizování požadavků zákazníků telefonicky a e-mailem, řešení reklamací a jejich analýza, spolupráce s výrobními operátory, evidence a reporting, jednání se zákazníky, záskok za jiné techniky atd.
Požadavky:vyhláška 50/1978 § 6 nebo (vyhláška 50/78Sb) - možnost si vyhlášku dodělat po podpisu smlouvy, angličtiny na úrovni B1-B2, čeština na úrovni rodilý mluvčí, schoponost pracovat v týmu, znalost Microsoft office, samostatnost, spolehlivost, smysl pro detail, ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B, zkušenosti se svařováním
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, bonus, firemní akce, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, zázemí stabilní mezinárodní firmy Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDarfon Electronics Czech s.r.o. sídlo, Tuřanka 1315/112, Slatina, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

Darfon Electronics Czech s.r.o.
  • Darfon Electronics Czech s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Szajerová
  • E-mail : michaela.szajerova@darfon.com
  • Adresa : Darfon Electronics Czech s.r.o. sídlo, Tuřanka 1315/112, Slatina, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

úrovni

řidičský

rodilý

mluvčí

schoponost

pracovat

týmu

znalost

microsoft

office