PopisNáplň práce: evidence nákladů na provoz domů, rozdělení nákladů na jednotlivé bytové jednotky a další administrativní činnosti.
Požadujeme: středoškolské vzdělání, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost.
Nabízíme: stabilní pracovní zázemí, zaměstnanecké výhody, předpokládaný růst mzdy, možné další odměny.
Nástup od 18. 11. 2019 nebo dle dohody.
Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Nutný telefonický nebo e-mailový kontakt. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMasarykova 486, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-11-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Stavební bytové družstvo Domažlice
  • Stavební bytové družstvo Domažlice
  • Kontakt : Marcela Zavadilová
  • Telefon : +420 720 997 617
  • E-mail : zavadilova@sbd-domazlice.cz
  • Adresa : Masarykova 486, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Klíčová slova

nákladů

náplň

odměny nástup

zaměstnanecké

výhody

předpokládaný

růst

mzdy

možné

dle