PopisSpecialista spedice-senior

CO BUDETE DĚLAT:přijímání poptávek na silniční přepravy zboží lokální i zahraniční, vypracování cenové nabídky, operativní zpracování případu, zavedení do interního systému, fakturace, komplexní řešení daného obchodního případu,

POŽADUJEME:
min. SŠ vzdělání
praxe v podobné pozici min. 1 rok
jazyková vybavenost, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
samostatnost, flexibilita, chuť pracovat a zdokonalovat se
vysoké pracovní nasazení
praxe či zákl. zkušenosti v oblasti zpracování
agendy silničních přeprav zboží podmínkou
NABÍZÍME:
adekvátní platové podmínky,jednosměnný provoz,víkendy a svátky volno
práci v malém kolektivu a příjemném prostředí
zázemí stabilní a rozvíjející se firmy
po zapracování a zkušební lhůtě firemní benefity (stravenky,dny dovolené navíc,příspěvek na dovolenou,firemní akce,13,14 plat......)
kariérní růst
nástupní plat dle zkušeností
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Typ pracovního poměru:
Plný úvazek Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLogEx logistics s.r.o. 001, K Hrušovu 293/2, Štěrboholy, 102 00 Praha 102 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-02T15:50:14

Společnost

LogEx logistics s.r.o.
  • LogEx logistics s.r.o.
  • Kontakt : Monika Hrubešová
  • Telefon : +420 735 755 934
  • E-mail : personalistika@logex.cz
  • Adresa : LogEx logistics s.r.o. 001, K Hrušovu 293/2, Štěrboholy, 102 00 Praha 102

Klíčová slova

zboží

specialista

volno práci

rozvíjející

stabilní

prostředí zázemí

příjemném

kolektivu

malém

provozvíkendy