PopisNáplň práce:
Lékárna:
• výdej volně prodejných léčivých přípravků a zdravotnických prostředků, prodej doplňků stravy, kosmetiky a dalšího lékárenského sortimentu,
• poskytování odborného poradenství o správném užívání a uchovávání léčivých přípravků,
• objednávání, příjem a ukládání zboží,
• příprava léčivých přípravků dle receptu či technologického předpisu.

Distribuce:
• objednávání, příjem a výdej zboží;
• cenotvorba dle nastavených pravidel.

Požadujeme:
• odborná způsobilost k výkonu povolání farmaceutického asistenta dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění, možno i absolventi,
• aktivní přístup k rozvoji lékárny
• vlídnost a respekt ke klientům, schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství,
• iniciativu a pracovní nasazení, pozitivní a aktivní přístup, nárazově časovou flexibilitu,
• vstřícnost, proklientský přístup, ochotu učit se, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, loajalitu k zaměstnavateli samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce,

Termín nástupu:
• předpoklad přijetí ihned (případně dle dohody).
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-02T18:38:31

Společnost

Nemocnice Šumperk a.s.
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • Kontakt : Renata Kleštincová
  • Telefon : +420 583 334 562,607 925 724
  • E-mail : klestincova@nemspk.cz
  • Adresa : Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

dle

schopnost

přístup

léčivých

samostatnost

nasazení

přípravků

pracovní

příjem

týmové