PopisNáplň práce:
* Samostatně provádí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu podle stanovené technické dokumentace, kontrolních plánů a kontrolních postupů
* Zodpovídá za dodržování kontrolních postupů a kontrolních plánů
* Zodpovídá za bezchybné zpracování a vyřešení zachycených neshod stanoveným způsobem a ve stanoveném termínu
* Spolupracuje v rámci ustanoveného týmu při řešení reklamací a stížností zákazníků

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání v oboru strojírenství
* Praxe v oblasti kvality a metrologie výhodou
* Orientace ve schématech
* Základní znalost AJ výhodou
* Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
* Práce s počítačem (MS Office – pokročilá znalost)
* Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost při práci
* Komunikační a organizační dovednosti
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěTEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160, Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 674 01 Třebíč 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-02T15:50:14

Společnost

TEDOM a.s.
  • TEDOM a.s.
  • Kontakt : Zdeňka Malá
  • Telefon : +420 953 311 003
  • E-mail : zdenka.mala@tedom.com
  • Adresa : TEDOM a.s. - provoz Třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna č.p.160, Hrotovická-Průmyslová Zóna 160, Střítež, 674 01 Třebíč 1

Klíčová slova

kontrolních

náplň

znalost

stížností

zákazníkůpožadujeme min

vzdělání

oboru

strojírenství praxe

oblasti

kvality