PopisNáplň práce: výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.

Požadujeme: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoli podmínkou (zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizaci a chuť kariérně růst.

Nabízíme: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem! Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA, s.r.o. - pracoviště, Tylova 836, 393 01 Pelhřimov Mzda minimálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 602 697 625
  • E-mail : pelhrimov@turbopizza.cz
  • Adresa : TURBO PIZZA, s.r.o. - pracoviště, Tylova 836, 393 01 Pelhřimov

Klíčová slova

práce

chuť

možnost

nástup

programu

zaškolení

podílení

růstu

firmy

stále