PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čerpací stanice Shell - Husova č.p. 736, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluhování zákazníků na shopu prodejny - pokladní
PRACOVNÍ DOBA: 6-18, 18-6 h.
POŽADUJEME:
- spolehlivost, čístý trestní rejstřík
- aktivní přístup k zákazníkům
- ochota učit se, komunikativnost
NABÍZÍME:
- zaměstnanecké výhody
- možnost prodloužení PP
KONTAKT: prosíme posílat životopisy na e-mail: shell8131@csshell.net Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěLucie Petrlíková - Čerpací stanice Shell, Vysoké Mýto, Husova 736, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

Lucie Petrlíková
  • Lucie Petrlíková
  • Kontakt : Tomáš Prachař
  • Telefon : +420 465 422 733
  • E-mail : shell8131@csshell.net
  • Adresa : Lucie Petrlíková - Čerpací stanice Shell, Vysoké Mýto, Husova 736, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

místo

komunikativnost nabízíme

rejstřík

aktivní

přístup

zákazníkům

ochota

učit

zaměstnanecké

čístý