PopisMANIPULANTI, ŘIDIČI VZV, SKLADNÍCI
Nástup možný ihned, možnost prodloužení doby určité.
POŽADUJEME: průkaz řidiče vysokozdvižných vozíků do 5 t, praxe s řízením VZV nutná.
NÁPLŇ PRÁCE: navážení dílů do výroby mezi halami, vykládka aut s materiálem - převážně s plechy, navážení materiálu k jednotlivým pracovištím, evidence dílů ve výrobě apod. .
NABÍZÍME: stravenky, flexipass, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, věrnostní odměny.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 675 517 v době od 8.00-14.00 hodin, e-mailem na honsova@opop.cz nebo osobně v sídle firmy v době od 8:00-14:00 hodin.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZašovská 750, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

OPOP spol. s r. o.
  • OPOP spol. s r. o.
  • Kontakt : Pavla Honsová
  • Telefon : +420 571 675 517
  • E-mail : honsova@opop.cz
  • Adresa : Zašovská 750, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

vzv

hodin

době

dílů

navážení

manipulanti

navíc

výrobě

apod