PopisMísto výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Náplň práce: zajišťovat řízení a organizaci chodu sekretariátu organizace, vést administrativní agendu pro ředitele organizace. vést a archivovat základní dokumenty organizace, organizovat porady vedení a pořizovat z nich zápis. Kompletní vedení spisové služby organizace v souladu s požadavky zákona 499/2004 Sb. o archivnictví v platném znění a souvisejících vyhlášek. Kompletní vedení podatelny a výpravny pro celou organizaci, Zajišťovat správu a provoz datové schránky organizace, e-mailové a telefonické podatelny organizace.
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického zaměření, nebo středoškolské vzdělání ukončené maturitou. Odolnost vůči stresu, iniciativnost, pečlivost, přesnost, komunikační dovednosti, plánování a organizování, odpovědnost, vyjednávací schopnosti.
Nabízíme: pracovní doba je rozvržena rovnoměrně s 8 hodinovou délkou směny, příspěvek na stravenky, zvláštní prémie, dovolenou navíc.
Kontakt: písemně zaslat životopis do 20.09.2019 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPanská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Kontakt : Oldřich Svoboda
  • Telefon : +420 475 207 649
  • E-mail : oldrich.svoboda@msul.cz
  • Adresa : Panská č.p. 1700/23, 400 01 Ústí n. L. 1

Klíčová slova

organizace

vedení

vzdělání

organizaci

podatelny

kompletní

vést

zajišťovat

ukončené

plánování