PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: kodlova@spstrplz.cz
Jsme střední škola a hledáme pracovnici na pozici účetní pro evidenci majetku. Požadujeme středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomický směr výhodou).
Náplň práce: evidence nového a stávajícího majetku školy, měsíční odpisy, vyřazování majetku, roční inventura, práce s programem KÚ PK Kevis. Spolupráce s provozní účetní. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, obědy, divadlo, masáže, příspěvek na dovolenou. Platová třída 8 dle tarifu pro nepedagogické pracovníky.
Platové rozmezí třídy 8 je 16.230,- až 24.400,-Kč (podle délky praxe) a po zapracování osobní příplatek cca 1.500,-Kč.
Nástup pokud možno co nejdříve.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední průmyslová škola strojnická, Plzeň, Klatovská 109, Klatovská třída 1615/109, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně16230 Kč Mzda maximálně24400 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109
  • Střední průmyslová škola strojnická a Střední odborná škola profesora Švejcara, Plzeň, Klatovská 109
  • Kontakt : Miroslava Kodlová
  • E-mail : kodlova@spstrplz.cz
  • Adresa : Střední průmyslová škola strojnická, Plzeň, Klatovská 109, Klatovská třída 1615/109, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

majetku

účetní

příspěvek

práce

životopis

tarifu

penzijní

připojištění

obědy

divadlo