PopisPracoviště: Benešov a okolí
Popis pozice: Pracovník poskytuje přímou podporu lidem se zdravotním postižením v přirozeném prostředí (v domácnosti, běžných veřejných službách) anebo při zácviku v zaměstnání. Také asistuje při kurzech sociální rehabilitace.
Požadavky: zkušenosti s lidmi s mentálním postižením nebo duševním onemocněním a znalost jejich práv výhodou, pracovitost a samostatnost,
práce na PC, řidičský průkaz sk. B výhodou
Vzdělání, odborná způsobilost: SŠ s maturitou + kurz pracovníka v sociálních službách výhodou, možný souběh s dokončovaným studijním oborem
Nabízíme: zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Benešově i v terénu
Profesní životopis zašlete emailem do 15.9.2019 do 12. hod.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěF. V. Mareše 2056, 256 01 Benešov u Prahy Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
  • Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
  • Kontakt : Klára Lovíšková
  • Telefon : +420 773 391 182
  • E-mail : loviskova@rytmus.org
  • Adresa : F. V. Mareše 2056, 256 01 Benešov u Prahy

Klíčová slova

postižením

výhodou

službách

pracoviště

samostatnostpráce

řidičský

průkaz

výhodou vzdělání

odborná

způsobilost