Popis2.10.2019/základní
Požadujeme: certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou. Vyhrazeno pro OZP
(vymezená chráněná pracovní místa). Čistý restřík trestů. Spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih. Bližší info. na tel. 477 070 025 a 773 437 735.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování.
Příplatky za služby v sobou, neděli, svátky a noční.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOKO 69, s.r.o. - provoz Hustopeče, Nádražní 563/60, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně94 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

OKO 69, s.r.o.
  • OKO 69, s.r.o.
  • Kontakt : Vítězslav Herosch
  • Telefon : +420 773 437 735
  • E-mail : eva.cerna@oko69.cz
  • Adresa : OKO 69, s.r.o. - provoz Hustopeče, Nádražní 563/60, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

2102019základní požadujeme

735 pracovní

činnost

zápisy

evidenčních

knih

bližší

info

tel

poměr