PopisPracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc. Nástup možný ihned.
První kontakt je možný POUZE emailem.

Pro prodejnu Papírnictví+ hledáme prodavače/prodavačky, pokladní. Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme: samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, ochotu poradit zákazníkovi.
Náplň práce: prodej zboží, práce na pokladně, příjem, kontrola a cenění zboží, úklid prodejny a zázemí pro zaměstnance, atd.
Zaměstnanecké výhody: stravenky ke mzdě. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěJMS Servisní CZ s.r.o. - pracoviště Galerie Šantovka, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

JMS Servisní CZ s.r.o.
  • JMS Servisní CZ s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Nedorostová
  • E-mail : renatanagy@seznam.cz
  • Adresa : JMS Servisní CZ s.r.o. - pracoviště Galerie Šantovka, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

možný

zboží

pracoviště

cenění

prodej

pokladně

příjem

kontrola

úklid