PopisA02 z:2/9/2019 (ZamK)
Náplň práce:
* uživatelská podpora a údržba modulu SAP BC
* prvotní řešení vzniklých problémů
* přímá podpora a školení koncových uživatelů
* spolupráce s ostatními konzultanty při integračním testování
* analyzování chyb a problémů, identifikování hlavních programových chyb a navrhování řešení
* správa databáze.
Požadavky:
* SŠ/VŠ vzdělání
* komunikativní znalost AJ
* znalost modulu SAP BC, znalost dalšího modulu výhodou
* znalost DB, Oracle DB výhodou
* praxe v programování, nejlépe ABAP - výhodou.
Nabízíme:
* perspektivní zaměstnání
* motivující platové ohodnocení
* zajištění dopravy do a ze zaměstnání
* denní výběr z české a korejské kuchyně za zvýhodněné ceny
* příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
* práci s nejmodernějšími technologiemi
* příjemné, čisté a dynamické pracovní prostředí
* možnost vzdělávání
* odborný a kariérní růst.
Kontakt e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
  • Hyundai AutoEver Europe GmbH, organizační složka
  • Kontakt : Martina Niedobová
  • Telefon : +420 724 616 674
  • E-mail : m.niedobova@hyundai-autoever.eu
  • Adresa : Hyundai 700/1, Nižní Lhoty, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

znalost

modulu

zaměstnání

výhodou

sap

problémů

chyb

podpora

korejské

životní