PopisStrukturovaný životopis pošlete spolu s krátkým motivačním dopisem a ideou rozvoje pracoviště (vše ve formátu PDF) e-mailem nejpozději do 11.září 2019 včetně na email: pollak.ddm@gmail.com

POŽADUJEME: VŠ vzdělání (ukončené min. Bc.); aktivní a kladný vztah k dětem a mládeži; týmového ducha, tvůrčí myšlení, trestní bezúhonnost
VÝHODOU: znalost cizího jazyka (Aj, Nj) výhodou; praxe ve vzdělávací svéře (ideálně v EVVO) či jiná praxe s dětmi, praxe v řídící funkci; dobrá uživatelská znalost práce na PC (kancelářské balíky, grafické editory aj.); aktivní řidič sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: řízení týmu zaměstnanců centra a činnosti centra v pedagogickém i provozním slova smyslu; podílení se na přípravě a realizaci jednodenních i vícedenních výukových programů a zájmové činnosti; fundraising a následná administrace projektů; účast na strategickém plánování školského zařízení; kooperace činnosti centra s ostatními pracovišti DDM
NABÍZÍME: zajímavou práci v prostředí kvalitně vybaveného pracoviště s možností seberealizace; plný pracovní úvazek; zaměstnanecké výhody (stravování, FKSP, DVPP), možnost kariérního růstu
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ: dle platné legislativy (až 11. platová třída) + příplatky za vedení

V případě dalších dotazů se obracejte na Mgr. Tomáše Pollaka - 606 880 502. Výběrové řízení proběhne 18.9.2019 v odpoledních hodinách. Výběrové řízení je dvoukolové. V prvním kole budou hodnoceny zaslané dokumenty, k druhému kolu (osobnímu pohovoru) bude pozván pouze užší okruh vybraných uchazečů. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDDM v Horažďovicích, pracoviště PROUD - Envicentrum, Nábřežní 283, 341 01 Horažďovice Mzda minimálně27000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

Dům dětí a mládeže Horažďovice
  • Dům dětí a mládeže Horažďovice
  • Kontakt : Tomáš Pollak
  • Telefon : +420 606 880 502
  • E-mail : pollak.ddm@gmail.com
  • Adresa : DDM v Horažďovicích, pracoviště PROUD - Envicentrum, Nábřežní 283, 341 01 Horažďovice

Klíčová slova

řízení

praxe

centra

činnosti

pracoviště

aktivní

výběrové

práce

znalost

stravování