PopisROZVOZCE / ROZVOZKYNĚ PRO PIZZERII- pracoviště Jičín.
Kontakt: pan Prágr, e-mail: jicin@turbopizza.cz (v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ) nebo na tel.: 778 433 353.
Náplň práce: Rozvozce pro pizzerii.
Požadavky: Příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Jičína a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B.
Nabízíme: Zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA, s.r.o. - Jičín, Husova 152, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 778 433 353
  • E-mail : jicin@turbopizza.cz
  • Adresa : TURBO PIZZA, s.r.o. - Jičín, Husova 152, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

rozvozce

pozici

mladý

velkou

spolehlivost

řidičské

oprávnění

b nabízíme

zaškolení

práci