PopisPracovněprávní vztah: dohoda o provedení práce na plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned.

Náplň práce: správa vlastní agendy finančních produktů, vyhledávání nejvýhodnějšího řešení na míru klientů, práce s lidmi.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání, samostatnost, zájem vzdělávat se, znalost finančního trhu výhodou.

Zaměstnanecké výhody: získání potřebných licencí a registrací; zcela bezplatné vzdělávání a školení; zázemí kanceláře; motivační finanční odměňování, příspěvek na auto, volná pracovní doba; firemní benefity.

Kontakt - p. Mikuška Jan, tel.: 724 060 712, e-mail: jan.mikuska@crassusart.cz (pro zaslání životopisu). Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCrassusArt, s.r.o. - pracoviště, Nádražní 214, 549 01 Nové Město nad Metují 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

CrassusArt, s.r.o.
  • CrassusArt, s.r.o.
  • Kontakt : Jan Mikuška
  • Telefon : +420 724 060 712
  • E-mail : jan.mikuska@crassusart.cz
  • Adresa : CrassusArt, s.r.o. - pracoviště, Nádražní 214, 549 01 Nové Město nad Metují 1

Klíčová slova

práce

pracovní

pracovněprávní

motivační

výhody

získání

potřebných

licencí

registrací

zcela