PopisPOŽADUJEME: min. vyučení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC
VÝHODOU: zkušenosti s vedením kolektivu
NÁPLŇ PRÁCE: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy
NABÍZÍME: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní školení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv
NÁSTUP možný ihned
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky v hodnotě 70 Kč, bonusy, volné neděle
OSOBNÍ SCHŮZKU nutno nejdříve sjednat telefonicky nebo e-mailem - p. Matyáš Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Klatovy, Domažlická 870, Klatovy III, 339 01 Klatovy 1 Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
  • Kontakt : Andrej Matyáš
  • Telefon : +420 730 160 132
  • E-mail : matyas@musp.cz
  • Adresa : ZEMAN maso - uzeniny, a.s. - Klatovy, Domažlická 870, Klatovy III, 339 01 Klatovy 1

Klíčová slova

zboží

prodejny

vedení

vedením

práce

kolektiv nástup

přátelský

zaučíme

požadujeme

oboru