PopisMísto výkonu práce: Hliňany č.p. 18, Řehlovice.
Náplň práce:
úzce spolupracovat s projektanty ostatních profesí, manažery realizace a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílí. Dokumentace je vytvářena v AutoCADU. Samozřejmě během návrhu projektu je potřeba konzultovat celou činnost s investory, popř. dalšími externími odborníky.
Požadujeme:
vzdělání elektrotechnického směru, znalost AutoCADu (orientace v projektové dokumentaci),- orientaci v související legislativě a normách, smysl pro zodpovědnost a myšlení v souvislostech.
Nabízíme:
práci na fakt zajímavých projektech, kolektiv, který táhne za jeden provaz, pružnou pracovní dobu, odborné kurzy pro udržení přehledu v oboru, školení u dodavatelů slaboproudých i silnoproudých technologií.jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti, benefity společnosti (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na pojištění atd. (https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)
Kontakt: od 09:00 do 13:00 hod si telefonicky sjednat osobní jednání.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěELTODO EG, a.s. - ÚL, Hliňany 18, Řehlovice, 400 02 Ústí nad Labem 2 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

ELTODO EG, a.s.
  • ELTODO EG, a.s.
  • Kontakt : Dana Bébrová
  • Telefon : +420 720 936 983
  • E-mail : nabor@eltodo.cz
  • Adresa : ELTODO EG, a.s. - ÚL, Hliňany 18, Řehlovice, 400 02 Ústí nad Labem 2

Klíčová slova

autocadu

dalšími

místo

odborné

dodavatelů

školení

oboru

přehledu

udržení

kurzy