PopisNáplň práce: zodpovědnost za TPV elektro (návrhy a cenové nabídky rozvaděčů, příprava výrobní dokumentace), vedení oddělení nákupu elektro komponentů pro výrobu, kontrola výroby a zkoušení rozvaděčů
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání-obor elektrotechnika, přehled v sortimentu PLC, FM, jistících prvků, zkušenosti z projekční práce TPV elektro, praxe ve výrobě výhodou, schopnost vedení týmu o cca 40 pracovnících, znalost AJ (slovem i písmem)
Nabízíme: smluvní mzda od 50 000,- Kč hrubého, pracovní smlouva na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů, možnost jazykových kurzů ve firmě, příspěvek na obědy v místní restauraci nebo stravenky Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T17:01:47

Společnost

SINOP CB a.s.
  • SINOP CB a.s.
  • Kontakt : Edita Kupková
  • Telefon : +420 387 203 521
  • E-mail : volnamista@sinop.cz
  • Adresa : SINOP CB a.s. - pobočka České Budějovice, Pod Stromovkou 205, Litvínovice, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

elektro

práce

tpv

vedení

smlouva

schopnost

týmu

cca

pracovnících

znalost