PopisPracovní doba ve směnách: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00hod.

Náplň práce:
Práce ve výrobě, obsluha strojů na montáž elektroskříní.

Požadujeme:
zručnost a pečlivost

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pa Vítězslav Zdeněk:
- osobně na adrese: SKS Business Unit s.r.o., Jiráskova 116, 753 01 Hranice 1

Místo výkonu práce: Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o., Tovární č.p. 2147, 753 01 Hranice Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSKS Business Unit s.r.o., pracoviště Tovární 2147, Hranice, Tovární 2147, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně19120 Kč Mzda maximálně21308 Kč Nastoupit od2019-10-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

SKS Business Unit s.r.o.
  • SKS Business Unit s.r.o.
  • Kontakt : Vítězslav Zdeněk
  • Telefon : +420 774 272 840
  • E-mail : zacek@sksbu.cz
  • Adresa : SKS Business Unit s.r.o., pracoviště Tovární 2147, Hranice, Tovární 2147, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

sro

01hranice

pracovní

adrese

czech

bbc

cellpack

bircher

behr

práce