PopisMísto výkonu práce: Jateční 682/5, Ústí nad Labem - Klíše.
Náplň práce: obsluha digitálních tiskových, knihařských a dokončovacích strojů, aktivní práce s digitálními daty na PC, komunikace se zákazníky, tvoření návrhů a kalkulací.
Požadujeme: komunikativnost, samostatnost a flexibilitu, odpovědný přístup k práci, znalost práce na PC, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: mzdu 20 000 - 25 000,- Kč., stravenky, slevy na firemní produkty.
Kontakt: na e-mail.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIng. Tomáš Mikulenka - Centrum digitálních služeb MINO, Jateční 682/5, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

Ing. Tomáš Mikulenka
  • Ing. Tomáš Mikulenka
  • Kontakt : Jitka Surá
  • Telefon : +420 474 720 154
  • E-mail : info@cdsm.cz
  • Adresa : Ing. Tomáš Mikulenka - Centrum digitálních služeb MINO, Jateční 682/5, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

místo

práci

komunikativnost

samostatnost

flexibilitu

odpovědný

přístup

pctrestní

znalost