PopisPEČOVATEL / PEČOVATELKA
- PP na dobu neurčitou, možno i zkrácený úvazek, nástup možný ihned
- Náplň práce: péče o klienty podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, zdravotní způsobilost, flexibilita, samostatnost, ŘP sk. B výhodou
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny, kurz pracovníka v sociálních službách
- V případě zájmu zaměstnavatele kontaktujte e-mailem: zivot.hk@seznam.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŽivot Hradec Králové, o. p. s. - HK, Hradec Králové Mzda minimálně19200 Kč Nastoupit od2019-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

Život Hradec Králové, o. p. s.
  • Život Hradec Králové, o. p. s.
  • Kontakt : Alena Synková
  • Telefon : +420 495 514 345
  • E-mail : zivot.hk@seznam.cz
  • Adresa : Život Hradec Králové, o. p. s. - HK, Hradec Králové

Klíčová slova

sociálních

službách

pečovatel

dovolené

způsobilost

flexibilita

samostatnost

výhodou

nabízíme5

týdnů