PopisMísto výkonu práce: Revoluční č.p. 3289/15, Ústí nad Labem.
Náplň práce: zpracování rozhodnutí v dávkových a jiných než dávkových věcech nemocenského pojištění. Zpracovává agendu spojenou se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru jednotlivých subjektů nemocenského pojištění. Provádí registraci zaměstnanců a zaměstnavatelů.
Požadujeme: uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace, výbornou znalost českého jazyka a dobré vyjadřovací schopnosti v písemném projevu, týmová práce, flexibilita, odpovědnost, preciznost, pro klientský přístup.
Nabízíme: platové podmínk: 18 230 - 27 420,- Kč., 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravovací poukázky, pracovní poměr na dobu určitou po dobu nepřítomnosti ( nemoc, MD ) individuální domluva.
Kontakt: zájemci mohou své životopisy zasílat na e-mail.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČeská správa sociálního zabezpečení - Okresní správa sociálního zabezpečení [682], Revoluční 3289/15, 40001 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně18230 Kč Mzda maximálně27420 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

Česká správa sociálního zabezpečení
  • Česká správa sociálního zabezpečení
  • Kontakt : Renata Stránská
  • Telefon : +420 475 314 135
  • E-mail : renata.stranska@cssz.cz
  • Adresa : Česká správa sociálního zabezpečení - Okresní správa sociálního zabezpečení [682], Revoluční 3289/15, 40001 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

dobu

znalost

dávkových

dní

pojištění

místo

platové

přístupnabízíme

klientský