PopisMísto výkonu práce: Jateční 682/5, Ústí nad Labem - Klíše.
Náplň práce: obsluha balících a řezacích strojů, příjem materiálu do skladu. Balení a expedice zakázek .
Požadujeme samostatnost a flexibilitu, fyzickou zdatnost a manuální zručnost, řidičský průkaz B.
Nabízíme: mzdu 18 000 - 20 000,- Kč., bonusy, slevy na firemní produkty, stravenky, nástup ihned.
Kontakt: na e-mail. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěIng. Tomáš Mikulenka - Centrum digitálních služeb MINO, Jateční 682/5, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

Ing. Tomáš Mikulenka
  • Ing. Tomáš Mikulenka
  • Kontakt : Jitka Surá
  • Telefon : +420 474 720 154
  • E-mail : info@cdsm.cz
  • Adresa : Ing. Tomáš Mikulenka - Centrum digitálních služeb MINO, Jateční 682/5, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

místo

bnabízíme

zdatnost

manuální

zručnost

řidičský

průkaz

bonusy

mzdu