PopisNástup dohodou. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě paní Bc. Háderová tel.: 605 277 026 (v době 8:30-14:00 hod.) nebo zašlete životopis na e-mail vedeni@kittec.cz. Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání v technických oborech, ideálně zkušenosti v oblasti strojírenství-konstruktér, dobré znalosti německého nebo anglického jazyka, znalosti na PC AutoCAD, MS Office (Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, odpovědnost.
Náplň práce: projektování v průmyslovém odvětví (výroba pecí), návrh pecí dle spec. požadavků zákazníka, kontrola kvality, vypracování a konstruování technických řešení, dozorování nad projektem až k finálnímu dokončení. PD: Po-Pá 6:00(7:00)-14:30(15:30) hod. PP na dobu určitou s možností prodloužení. Pracoviště: Kelčice 144 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKITTEC, a.s.., Kelčice 144, Vranovice-Kelčice, 798 08 Kelčice Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

KITTEC, a.s.
  • KITTEC, a.s.
  • Kontakt : Alena Háderová Bubeník
  • Telefon : +420 605 277 026,582 360 601
  • Adresa : KITTEC, a.s.., Kelčice 144, Vranovice-Kelčice, 798 08 Kelčice

Klíčová slova

hod

tel

pecí

technických

znalosti

nástup

kontrola

zákazníka

požadavků

spec