PopisKontakt: Delinčáková Dana, tel.: 353416127, 722906220, e-mail: dana.delincakova@moser.com

Požadavky na uchazeče:

-Min. výuční list se sklářským zaměřením, ale není podmínkou
-Praxe v oboru předností
-Možnost zaučení pro šikovné uchazeče
-Samostatnost, zodpovědnost, kreativita
-Fyzická zdatnost
-Šikovnost a zručnost

Náplň práce:
-Vybrušování a leštění výrobků (dekorativního skla) podle technologického postupu a technického výkresu. Vybrušování a leštění tvarovaných výrobků.
-projektová práce pro mladé s perspektivou dlouhodobého zaměstnaní
-možnost zvyšování kvalifikace
-zajímavá spolupráce při řešeních do zahraničí.

Nabízíme: dovolená navíc, nákup skla v prodejní galerie za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní připojištění, stravování ve společnosti zajištěno, možnost využití rehabilitace, možnost ubytování

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMOSER, a.s. - 001, Kpt. Jaroše 46/19, Dvory, 360 02 Karlovy Vary 2 Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

MOSER, a.s.
  • MOSER, a.s.
  • Kontakt : Dana Delinčáková
  • Telefon : +420 353 416 127,722 906 220
  • E-mail : dana.delincakova@moser.com
  • Adresa : MOSER, a.s. - 001, Kpt. Jaroše 46/19, Dvory, 360 02 Karlovy Vary 2

Klíčová slova

možnost

skla

leštění

kontaktdelinčáková

navíc

perspektivou

dlouhodobého

zaměstnaní možnost

zvyšování

kvalifikace zajímavá