PopisPouze pro OZP.
Kontakt předem na e-mail: Kadrycz7@baumax.cz
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici doplňovač/ka zboží. Pozice je určena pro OZP/OZZ. Možnost práce na zkrácený úvazek.
Pracovní náplň: doplňování regálů, starost o kvalitní prezentaci zboží, kontrola zboží, pomoc při inventurách, přestavbách, roznášení letáků.
Požadujeme: alespoň základní vzdělání, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv, zázemí stabilní společnosti.
Zaměstnanecké výhody: Prémie, stravenky

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBauMax, Rokycanská 1171/6, Lobzy, 312 00 Plzeň 12 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • E-mail : kadrycz7@baumax.cz
  • Adresa : BauMax, Rokycanská 1171/6, Lobzy, 312 00 Plzeň 12

Klíčová slova

zboží

hpp

inventurách

přestavbách

roznášení

letákůpožadujeme

alespoň

základní

vzdělání

spolehlivost