Popismísto výkonu práce: Průmyslová 2726
Náplň práce:
Samostatné vedení kompletní účetní agendy v mezinárodní společnosti.
Zpracování měsíční a roční uzávěrky a zodpovědnost za roční audit dle lokálních předpisů.
Sestavování měsíční DPH a ostatních daní.
Zpracování DPPO včetně příloh.
Statistika + zpracování finančních reportů vedení společnosti.
Evidence majetku + odpisy.
Kontrola hlavní knihy.
Kontrola skladového hospodářství.
Komunikace s bankami, státní správou a dalšími institucemi.
Zajištění podkladů a jejich vyhodnocení pro kalkulkace a business plán.
Požadavky na uchazeče:
SŠ/VŠ ekonomického směru, Min. 3 roky praxe na pozici samostatné účetní. Zkušenost s vedením komplexního účetnictví ve výrobní společnosti
Dobrá znalost MS Office a účetních systémů
Schopnost komunikace v anglickém jazyce – základní znalost nutná (pokročilá znalost velkou výhodou).
Samostatnost, výborné analytické schopnosti a komunikační dovednosti.
Benefity:
dovolená až 25 dní, navyšování mzdy již během zkušební doby, poukázky flexi pass
závodní stravování, příspěvek na dopravu
kontakt: tel.: 415627814, e-mail: hr@ticz.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěTakada Industries Czech Republic s.r.o.,, Průmyslová 2726, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T13:38:12

Společnost

Takada Industries Czech Republic s.r.o.
  • Takada Industries Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Strapková
  • Telefon : +420 415 627 814
  • E-mail : hr@ticz.cz
  • Adresa : Takada Industries Czech Republic s.r.o.,, Průmyslová 2726, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

znalost

měsíční

roční

vedení

účetní

jazyce

anglickém

komunikace

systémů schopnost

účetních