PopisKontakt: Červenková Tereza, tel.: 351 184 103, e-mail: tcervenkova@carlsbadschool.cz (8,00 - 16,00 hod)

Mezinárodní škola v Karlových Varech Carlsbad International School s.r.o. hledá do svého týmu kuchaře/kuchařku studené kuchyně.
Náplň práce: přípravné práce, studená kuchyně, pečení.
Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba-krátký/dlouhý týden.
Požadujeme yyučení a praxi v oboru
Znalost anglického jazyka velkou výhodou.
Pro více informací volejte na tel. 351 184 103 - p. Hencl, pí. Červenková, nebo zašlete životopis na e-mail: prace@carlsbadschool.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěCARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. - 001, Slovenská 477/5, 360 01 Karlovy Vary 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-09-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.
  • CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.
  • Kontakt : Tereza Červenková
  • Telefon : +420 351 184 103
  • E-mail : tcervenkova@carlsbadschool.cz
  • Adresa : CARLSBAD INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o. - 001, Slovenská 477/5, 360 01 Karlovy Vary 1

Klíčová slova

práce

tel

kontakt

anglického

pracovní

dobakrátkýdlouhý

týden požadujeme

yyučení

praxi

oboru znalost