PopisPro našeho významného klienta ihned přijmeme Montážní dělníky - přípraváře - práce na zaučení !

Pracovní náplň:
- Přeskládávání, chystání materiálu, evidence - zapisování, orientace v materiálu
Nabízíme :
- Hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
- Mzda 24.800,-Kč / měsíc vč. prémií a diet
- Zajištěné a hrazené ubytování
- 25 dní dovolené
- Jednou měsíčně proplacená cesta domů a zpět do místa pracoviště v rámci České republiky
- Možnost čerpání týdenních záloh
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- 2 směnný provoz

- Nástup možný ihned

Požadujeme :
- Manuální zručnost, pečlivost
- Ochota učit se novému
- Výhodou praxe na obdobné pozic Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostDvousměnný provoz PracovištěChopinova 483/8, Přívoz, 702 00 Ostrava 2 Mzda minimálně24800 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T22:52:15

Společnost

Personal fabric - agentura práce, a.s.
  • Personal fabric - agentura práce, a.s.
  • Kontakt : Pavla Motlochová
  • Telefon : +420 606 780 380
  • E-mail : pavla.motlochova@personalfabric.cz
  • Adresa : Chopinova 483/8, Přívoz, 702 00 Ostrava 2

Klíčová slova

pracovní

našeho

naší

domů

místa

pracoviště

rámci

české

republiky

možnost