PopisNáplň práce: zpracování dat v programu Excel, správa měřící a regulační techniky, údržba PC. Požadujeme: vzdělání v oboru elektro nebo strojním, vysokoškolské vzdělání výhodou, dobrá znalost práce na PC, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B Nabízíme: nadprůměrné mzdové ohodnocení, zaučení v oboru, zajímavou práci v energetickém odvětví, profesionální kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké benefity
Životopisy s kontaktem zasílejte na e-mailovou adresu: th-pt@seznam.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTepelné hospodářství Prachatice s.r.o., Nádražní 52, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně33000 Kč Nastoupit od2019-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Tepelné hospodářství Prachatice, s.r.o.
  • Tepelné hospodářství Prachatice, s.r.o.
  • Kontakt : Petr Kolín
  • Telefon : +420 606 607 871
  • E-mail : th-pt@seznam.cz
  • Adresa : Tepelné hospodářství Prachatice s.r.o., Nádražní 52, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

práce

vzdělání

oboru

mzdové

ohodnocení

zaučení

zajímavou

práci

energetickém

odvětví