PopisNÁPLŇ PRÁCE: výroba dřevěných kuchyňských dílců a pracovních desek z masivu, truhlářských šablon a výrobků z nerez oceli, manuální práce se dřevem, obsluha CNC stroje, pracovní doba je od 06:00 – 16:00 hod.- 4 dny v týdnu
POŽADAVKY: praxe není podmínkou
NABÍZÍME: měsíční finanční bonusy, po ukončení zkušební doby navýšení platu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, o víkendech a svátcích volno
KONTAKT: telefonicky (po-pá 8-15h), e-mailem
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPekla 7, Cerekvice nad Loučnou, 570 01 Litomyšl Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

FD Europe s.r.o.
  • FD Europe s.r.o.
  • Kontakt : Ilona Valentínová
  • Telefon : +420 778 511 181
  • E-mail : ilona@fdeurope.cz
  • Adresa : Pekla 7, Cerekvice nad Loučnou, 570 01 Litomyšl

Klíčová slova

práce

náplň

podmínkou nabízíme

měsíční

finanční

bonusy

ukončení

zkušební

doby

navýšení