PopisNáplň práce:
zajištění ambulantní a terénní formy služby dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách a Vyhlášky č. 505/2006 Sb.; vedení a kontrola činnosti NDC Lorenc; základní sociální poradenství; sociální práce s osobami bez přístřeší.

Požadavky:
vzdělání VŠ/VOŠ v oboru sociální práce dle § 110 odst. 4 písm. a-d) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách; akceptace poslání a hodnot Charity; dobré organizační a komunikační schopnosti; odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce; zkušenosti s vedením sociální služby výhodou; zkušenosti v oblasti sociální práce s osobami bez přístřeší jsou vítány

Nabízíme:
zajímavou a odpovědnou práci v sociální oblasti; zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení); zázemí stabilní organizace, zaměstnanecké benefity; nástupní mzda 26 000 Kč, čtvrtletní odměny, pravidelné supervize v týmu a duchovní podpora, zaměstnanecké benefity: pracovní telefon, stravenky, týden dovolené navíc a volna pro duchovní cvičení.

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zašlete nejpozději do 25. 9. 2019 v elektronické podobě na e-mailovou adresu: reditel@prerov.charita.cz.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠířava 1295/27, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Charita Přerov,
  • Charita Přerov,
  • Kontakt : Alena Pizúrová
  • E-mail : reditel@prerov.charita.cz
  • Adresa : Šířava 1295/27, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

sociální

práce

osobami

vedení

zkušenosti

duchovní

oblasti

supervize

benefity

zaměstnanecké