PopisPožadujeme: vysokou míru zodpovědnosti, sociální cítění, schopnost empatie, komunikační dovednosti, psychickou odolnost, bezúhonnost, výhodou odborná způsobilost dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách nebo započaté studium sociálního směru.
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: práce s osobami sociálně vyloučenými (závislost na sociálních dávkách, dlouhodobá nezaměstnanost, sociální izolace, nízké vzdělání, po výkonu trestu, příslušníci národnostních menšin), které mají nízké dovednosti k získání a udržení zaměstnání, hledání zaměstnání těmto osobám v kontextu jejich celkové životní situace, jednání se zaměstnavateli.
Nástupní plat 21 900,-Kč, po 3 měsících možnost navýšení až na 24 000,-Kč
Nabízíme: 25 dní dovolené, možnost prodloužení PP.
Životopis a motivační dopis doručit písemně do 19. 9. 2019 na adresu MESADA, z. s., nábřeží 1. máje 2518, 397 01 Písek nebo elektronicky na pisek@mesada.eu, bojarova@mesada.eu. O zařazení do výběrového řízení Vás budeme telefonicky informovat.
Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMESADA, z. s., nábřeží 1. máje 2518, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně21900 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

MESADA, z.s.
  • MESADA, z.s.
  • Kontakt : Jana Bojarová
  • Telefon : +420 608 860 030
  • E-mail : bojarova@mesada.eu; pisek@mesada.eu
  • Adresa : MESADA, z. s., nábřeží 1. máje 2518, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

zaměstnání

dovednosti

sociálních

možnost

práce

nízké

sociální

celkové

životní

situace