Popis44160 Personální referenti
ZamK
Pracoviště: Divišova 266/18, Ostrava - Hrušov
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na č. 777 681 707.

Požadavky: SŠ vzdělání, jazyková výbava: Ruština na úrovni C2.

Náplň práce:
-Zajištění kompletního náborového procesu do dělnických pozic (inzerce, pohovory)
-Denní komunikace s uchazeči o práci a se stávajícími zaměstnanci
-Příprava podkladů a sepisování potřebných dokumentů s dočasně přidělenými zaměstnanci
-Příprava podkladů pro mzdy přidělených zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody: mobilní telefon. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDivišova 266/18, Hrušov, 711 00 Ostrava 11 Mzda minimálně47828 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Cauthon s.r.o.
  • Cauthon s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Jadviščok
  • Telefon : +420 777 681 707
  • E-mail : cauthon@outlook.cz
  • Adresa : Divišova 266/18, Hrušov, 711 00 Ostrava 11

Klíčová slova

podkladů

zaměstnanci příprava

44160personální

sepisování

pohovory denní

komunikace

uchazeči

práci

stávajícími

potřebných