PopisPracovní náplň:
- pomocné práce ve výrobní hale - odběr chleba, rohlíků, pletení vánoček, drobný úklid apod. - praxe v potravinářství není nutná, nováčky rádi zaučíme.
- jedná se o dvanáctihodinové směny - dlouhý týden (Po, Út, Pá, So, Ne) a krátký týden (St, Čt). Nástup v 18:00, konec 6:00h.
- požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, zvýhodněné tel. volání.

Kontakt: u zájemců požadujeme zaslání životopisu na e-mail. Osobní kontakt na základě telefonické domluvy - tel. č. 721 968 916, telefonicky Po-Pá od 6-14:00 hod.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNoční provoz PracovištěPENAM, a.s. - prac. Šumperk, Čsl. armády 62/49, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

PENAM, a.s.
  • PENAM, a.s.
  • Kontakt : Lucie Pospíšilová
  • Telefon : +420 721 968 916
  • E-mail : PospisilovaL@penam.cz
  • Adresa : PENAM, a.s. - prac. Šumperk, Čsl. armády 62/49, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

tel

požadujeme

týden

zručnost

spolehlivost

samostatnost zaměstnanecké

výhody

stravenky

příspěvek

penzijní