PopisPožadujeme:
- znalost hygienických předpisů
- zdravotní průkaz
- pečlivost, samostatnost, ochota, schopnost práce v týmu, odpovědnost
- schopnost ovládat kuchyňské stroje
- trestní bezúhonnost

Popis pracovní pozice:
- příprava surovin pro přípravu jídel
- pomoc při výdeji a přípravě teplých jídel a moučníků
- pomoc při přípravě studené kuchyně
- příprava jídel na talíř a jejich výdej
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou aj.)
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- dotované obědy ve vlastním stravovacím zařízení
- odměny při významných pracovních a životních výročích

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12 Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Centrum Kociánka
  • Centrum Kociánka
  • Kontakt : Mgr. Lenka Havlátová
  • Telefon : +420 515 504 217
  • E-mail : lenka.havlatova@kocianka.cz
  • Adresa : Kociánka 93/2, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Klíčová slova

podporu

jídel

pomoc

přípravě

schopnost

příprava

kulturních

sauna

bazén

příspěvek