PopisPožadujeme:
- příjemné vystupování a komunikativnost; chuť pracovat a učit se novým věcem; energii a tah na branku; zodpovědnost a spolehlivost; trestní bezúhonnost;
Náplň práce:
- aktivní prodej a péče o naše zákazníky; kontrola svěřeného úseku prodejny; provádění průběžných inventur
Nabízíme:
- zaškolení a propracovaný systém dalších školení; možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici; zázemí stabilní společnosti
Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS Minimální vzděláníÚSV SměnnostTurnusové služby PracovištěJiří Sejrek - 001, Rezkova 953, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Jiří Sejrek
  • Jiří Sejrek
  • Kontakt : Jiří Sejrek
  • Telefon : +420 724 661 381
  • E-mail : okay_081@okaycz.eu
  • Adresa : Jiří Sejrek - 001, Rezkova 953, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Klíčová slova

požadujeme

profesního

průběžných

inventur nabízíme

zaškolení

propracovaný

systém

dalších

školení

možnost