PopisOblíbená pobočka TURBO PIZZA v Jihlavě přijme do svých řad novou posilu.
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost
Výhodou: řidičský průkaz sk. B
Nabízíme: možnost karierního postupu, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA, s.r.o. - pracoviště, Masarykovo náměstí č.p. 1192/41, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 778 433 353
  • E-mail : jihlava@turbopizza.cz
  • Adresa : TURBO PIZZA, s.r.o. - pracoviště, Masarykovo náměstí č.p. 1192/41, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

obsluha

práce

oblíbená

spokojenosti

velkou

spolehlivost výhodou

řidičský

průkaz

bnabízíme

možnost