PopisVzdělání - vyučen, praxe v oboru trulář vítána.
Pracovní náplň:
- zodpovědnost za příjem, uskladnění, a přípravu zboží k expedici
- manipulace s VZV a další interní manipulační technikou
- vyplňování dokumentů a jejich zpracování , dodací listy
- zpracování zboží ( příjem, uskladnění, identifikace , manipulace a výdej do výroby)
- provádění inventury, sčítání skladových zásob
- přebírá nákladní dokumnety z oddělení expedice
- kontrola expedovaného zboží
Pracovní doba 6.30 - 15.00 hod.
Požadujeme:
- min. výuční list
- trestní bezúhonnost
- pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
- praxe VZV výhodou
Platové podmínky - nástupní plat 23 000 Kč
Nástup možný ihned
Životopis zašlete na. e-mail. m.brejcha@ktc.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKTC INTERNATIONAL s.r.o. - provozovna, Oslov 74, 398 35 Oslov Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

KTC INTERNATIONAL s.r.o.
  • KTC INTERNATIONAL s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Brejcha
  • Telefon : +420 724 075 762;382 285 702
  • E-mail : miroslav.brejcha@ktc.cz
  • Adresa : KTC INTERNATIONAL s.r.o. - provozovna, Oslov 74, 398 35 Oslov

Klíčová slova

uskladnění

zboží

praxe

vzv

zodpovědnost

příjem

zpracování

manipulace

list

výuční