PopisKontakt: Tomáš Míka, tel.: 608 220 231, e-mail: tomas@pixman.cz
MVP: Jankovcova č.p. 1037/49 - Holešovice

Náplň práce:

Content Specialist / Správa webového obsahu - hledáme kolegyni/kolegu do týmu, který bude mít na starosti obsah webových stránek našich klientů převážně v oblasti kosmetiky v jazycích CZ / SK / HU. Jedná se o administrativní práci, u které je třeba pečlivost, zodpovědnost a dobrá organizace své vlastní práce.

Požadavky:
Plynulá maďarština (rodilý mluvčí), angličtina na úrovni komunikace, čeština na úrovni porozumění.
Zkušenosti v oblasti content managementu nebo marketingu
Pozitivní přístup k PC (uživatelsky), zájem o učení se nových věcí

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, školení, rychlý kariérní růst, občerstvení na pracovišti, firemní akce, možnost částečného home office, zvláštní prémie, občerstvení na pracovišti, vzdělávání, firemní akce

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěPIXMAN s.r.o. Jankovcova, Jankovcova 1037/49, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně38000 Kč Nastoupit od2019-09-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

PIXMAN s.r.o.
  • PIXMAN s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Míka
  • Telefon : +420 608 220 231
  • E-mail : tomas@pixman.cz
  • Adresa : PIXMAN s.r.o. Jankovcova, Jankovcova 1037/49, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

firemní

pracovišti

úrovni

oblasti

akce

občerstvení

zájem

uživatelsky

přístup

marketingupozitivní