PopisMísto výkonu práce: Chrudim - Obce Ležáků 581
NÁPLŇ PRÁCE: oceňování staveb a jejich změn
POŽADAVKY: pracovní nasazení, týmová spolupráce, zodpovědnost, loajálnost, praxe výhodou
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: profesní růst a práce v kolektivu zkušených pracovníků, motivační program
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBursík Holding, a.s. - II, Obce Ležáků 581, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Bursík Holding, a.s.
  • Bursík Holding, a.s.
  • Kontakt : Pavel Kaňka
  • Telefon : +420 725 581 892
  • E-mail : pavel.kanka@bursikholding.cz
  • Adresa : Bursík Holding, a.s. - II, Obce Ležáků 581, Chrudim III, 537 01 Chrudim 1

Klíčová slova

práce

místo

emailové

program první

kontakt

učiňte

výše

uvedeném

telefonním

čísle