PopisNáplň práce: komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace, účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech
Předávání informací do CSÚIS v termínech dle vyhlášky č. 383/2009 Sb.
Analytická činnost, reporting, statistiky, rozbory hospodaření
Sestavování rozpočtu organizace, zajišťování realizace příjmových a výdajových stránek rozpočtu
Samostatné vedení účetnictví organizace, sestavení účetní závěrky, vedení účetních knih, deníků, jejich otevírání a uzavírání a sestavování účtového rozvrhu
Zajištění inventarizace majetku a závazků
Zajištění daňové agendy (daně z přidané hodnoty, daně silniční, daně z příjmů, …)
Požadavky pro vznik pracovního poměru:
Ekonomické vzdělání
Znalost legislativy v oblasti účtování vybrané účetní jednotky
Znalost legislativy v oblasti finanční kontroly
Znalost legislativy v oblasti rozpočtových pravidel
Praxe v oboru účetnictví (příspěvkové organizace výhodou)
Znalost účetního SW (SW Gordic výhodou)
Organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
Informace zasílejte nejpozději do 5.4.2019
Na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Výhody: příspěvek na stravné, dovolená navíc

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVavrečkova 7040, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně28500 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

14l15 Baťův institut, příspěvková organizace
  • 14l15 Baťův institut, příspěvková organizace
  • Kontakt : Pavlína Mertová
  • E-mail : pavlina.mertova@14-15.cz
  • Adresa : Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

organizace

oblasti

legislativy

daně

účetnictví

vedení

příspěvkové

účtování

účetní

schopnosti samostatnost