PopisŽivotopis zasílejte na e-mail: vzvrepase@seznam.cz
Popis pozice:
- provádění elektromechanických činností - zakázková výroba,
- zapojení a oživení systému elektro v rámci opravy stroje (popř. jeho komponentů),
- osazování desek plošných spojů (popř. opravy, kompletace).

Požadujeme:
- SOU/SŠ v elektrotechnickém oboru,
- platnou vyhlášku č.50/78 Sb.,
- praxe na podobné pozici (mechanik elektro) minimálně 3 roky - podmínkou,
- znalost čtení a tvorby výkresové dokumentace,
- znalost zapojení hydraulických rozvodů stroje - výhodou,
- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování - stravenky, osobní ohodnocení

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVZV repase s.r.o., Plzeň, Zahradní 173/2, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

VZV repase s.r.o.
  • VZV repase s.r.o.
  • Kontakt : Životopis
  • E-mail : vzvrepase@seznam.cz
  • Adresa : VZV repase s.r.o., Plzeň, Zahradní 173/2, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

stroje

popř

elektro

opravy

podmínkou znalost

čtení

tvorby

výkresové

dokumentace znalost

zapojení