PopisPožadujeme:
- SŠ/VŠ potravinářského směru podmínkou
- znalost práce na PC

Náplň práce:

- kontrola kvality a bezpečnosti surovin, polotovarů, výrobků a obalového materiálu, kontrola zásad správné hygienické a výrobní praxe.
- spolupráce na zavedení, aktualizaci a udržování systému řízení bezpečnosti potravin (dle požadavků norem IFS Food a BRC Food) a dále systému řízení
kvality a životního prostředí.

Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna,
- flexi pass po zkušební době
- výhodná smlouva s telefonním operátorem
- sleva na výrobky MARLENKA,
- příspěvek na kartu MULTISPORT
- od 01.01.2020 5 dní dovolené navíc
- pouze ranní směny, pracovní doba 8 - 16 hod
- nástupní mzda: 23 145 Kč (včetně osobního hodnocení a docházkového bonusu)
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěValcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně23145 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T16:09:53

Společnost

MARLENKA international s.r.o.
  • MARLENKA international s.r.o.
  • Kontakt : Marie Horáková
  • Telefon : +420 595 177 452
  • E-mail : horakova@marlenka.cz
  • Adresa : Valcířská 434, Lískovec, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

bezpečnosti

systému

práce

food

kontrola

výhodná

výrobky

sleva

operátorem

telefonním