PopisOblíbená pobočka v Kladně se rozšiřuje a přijme do svých řad Burgraře.

Požadujeme:
chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou, nikoli podmínkou (zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, pozitivní přístup k práci, vlastní seberealizace, chuť kariérně růst.
Náplň práce:
výroba a příprava burgerů s pohodovým a mladým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň, otevírací doba: 10:00 - 22:00 hod.
Nabízíme:
nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček. V případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Své životopisy zasílejte na kladno@turbopizza.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA, s.r.o., pracoviště Kladno, Poděbradova 412, 272 01 Kladno 1 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 778 433 353
  • E-mail : kladno@turbopizza.cz
  • Adresa : TURBO PIZZA, s.r.o., pracoviště Kladno, Poděbradova 412, 272 01 Kladno 1

Klíčová slova

seberealizace

oblíbená

týmový

kuchyňotevírací

doba10002200

hodnabízímenástup

programu

zaškolení

podílení

růstu