Popisnáplň práce: organizace práce mlýnské laboratoře, administrativní zajištění zavedených systému kvality, komunikace s externími subjekty v oblasti kvality, zpracování materiálu v PC (word, excel, pewerpoint).
Zkušenosti z potravinářského průmyslu nebo oblasti kvality výhodou, nikoliv podmínkou.
Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, iniciativu, chuť se učit novým věcem.
Nabízíme: pestrou a zajímavou práci, osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, práce na ranní směně, cestovní náhrady, dovolenou navíc.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 14:00 hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGoodMills Česko s.r.o., pracoviště Litoměřice, Velká Mlýnská 25/1, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

GoodMills Česko s.r.o.
  • GoodMills Česko s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Klančíková
  • Telefon : +420 778 429 411
  • E-mail : mlynlitomerice@goodmills.cz
  • Adresa : GoodMills Česko s.r.o., pracoviště Litoměřice, Velká Mlýnská 25/1, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Klíčová slova

práce

kvality

oblasti

emailem

dalšího

věcem nabízíme

pestrou

zajímavou

práci

osobní