PopisNÁPLŇ PRÁCE: obsluha technologií, kontrola kvality, jednoduchá montážní práce
POŽADAVKY: ochotu pracovat ve směnném provozu, svědomitost a pečlivost, spolehlivost a dobrou docházku, zkušenost v rámci práce ve výrobní společnosti výhodou
NABÍZÍME: nástupní mzda 119,50/hod, po 6 měsících navýšení na 132,70/hod, příplatek za směnný provoz, odpolední směna 25,-/hod, noční směna 40,-/hod, 13. plat, příspěvek na dopravu, příspěvek za práci so - ne, příspěvek za přesčasy, příspěvek na stravování, 4 + 1 týden dovolené, pravidelné navyšování mzdy, po zapracování možný přestup do kmenového stavu
KONTAKT: telefonicky (po-pá 8-14h), e-mailem
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěADECCO spol.s r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko Mzda minimálně23500 Kč Mzda maximálně25500 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-06T03:24:21

Společnost

ADECCO spol.s r.o.
  • ADECCO spol.s r.o.
  • Kontakt : Hana Drechslerová
  • Telefon : +420 727 850 425
  • E-mail : hana.drechslerova@adecco.com
  • Adresa : ADECCO spol.s r.o. - Jevíčko, Biskupická 781, 569 43 Jevíčko

Klíčová slova

příspěvek

práce

směna

náplň

provoz

odpolední

25hod

noční

40hod